قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

با تشکر از شما جهت بازدید از فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس به اطلاع می رساند استفاده شما از وب سایت، نشانه توافق شما با تمامی قوانین مندرج در این صفحه می باشد. خرید کالا از این پایگاه اینترنتی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

قیمت کالاها

قیمت کالاها در فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس قیمت اعلام شده برای مصرف کننده می باشد و بطور پیوسته بروز رسانی می گردد. چنانچه اشتباهی در درج قیمتها رخ دهد و این اشتباه سبب متضرر شدن خریدار گردد، فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس خسارت مالی وارده به خریدار را جبران می نماید.

مالیات و عوارض

فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس مالیات ارزش افزوده را بر اساس مقررات کشور ، به فاکتور نهایی اضافه می کند.

خدمات پس از فروش

کلیه کالاهای فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس دارای ضمانتنامه (برگه گارانتی) کالا از سوی تامین کنندگان اصلی می باشد.

حقوق مادی و معنوی و حق تکثیر

تمامی محتوای سایت اعم از متون و تصاویر و همچنین خدمات ارائه شده صرفا جهت استفاده شخصی و غیر تجاری شما در سایت درج شده است و هر گونه استفاده غیر مجاز از آنها جهت مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.هیچ شخصیت حقیقی ، حقوقی یا مجازی (وبسایت ، وبلاگ و …) به هیچ عنوان نباید از محتویات و اطلاعات فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس ، جهت مقاصد تجاری اعم از فروش ، بازاریابی ،بازتولید و ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. کلیه محتوای سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس می باشد. استفاده از محتوا و اطلاعات سایت جهت مقاصد تجاری فقط با موافقت کتبی مدیریت سایت فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس مجاز می باشد .استفاده از محتوای سایت جهت مقاصد غیر تجاری و غیر تبلیغاتی برای سایتها و وبلاگهای شخصی با ذکر ماخذ بلامانع است. کلیه حقوق مادی و معنوی و محتویات فروشگاه اینترنتی آلترو پلاس ، شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به این فروشگاه می باشد.

تکمیل فرم سفارش کالا

لازم است که مشتریان در هنگام ثبت نام در سایت و یا سفارش کالای مورد نظر خود فرمهای مربوطه را دقیق و صحیح تکمیل نمایند.در صورت ارائه اطلاعات ناقص و خطا از طرف کاربران ،سفارشات آنها قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

حفظ امنیت سایت از سوی کاربران

کلیه بازدیدکنندگان سایت متعهد می شوند که از امکانات سایت به هیچ عنوان جهت مقاصدی بر خلاف قوانین سایت استفاده ننمایند.همچنین ایشان متعهد می گردند که هیچگونه استفاده ای که خارج از عرف و اهداف راه اندازی این سایت میباشد نخواهند کرد و باعث آسیب رساندن،از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت یا هاست نمی گردند.همچنین متعهد می شوند که هیچ اقدامی جهت دسترسی غیر مجاز به اطلاعات ،محتویات ،پنل مدیریتی سایت ،پایگاه داده و منبع سایت (سورس) که به طور متعارف خارج از دسترس کاربران است انجام ندهند. فروشگاه اینترنتی آلتروپلاس ، جهت ارائه خدمات با دقت و کیفیت بالاتر اقدام به دریافت یک سری اطلاعات از کاربران در مرحله ثبت نام و ثبت سفارش می نماید.همچنین فروشگاه اینترنتی آلتروپلاس ، اطلاعاتی شامل آدرس IP،نوع مرورگر،حوزه اینترنتی و زمان بازدید کاربران را جهت بررسی های آماری جمع آوری می نماید. فروشگاه اینترنتی آلتروپلاس ، ضمن احترام به حریم خصوصی کاربران کلیه اطلاعات آنها را محافظت کرده و از انتشار آنها به هر نحو در حد توان جلوگیری می نماید و جهت نیل به این مقصود به توانمند سازی و توسعه فن آوریهای مورد نیاز مبادرت می ورزد. در مرحله پرداخت اینترنتی کاربران مستقیما به درگاه بانک متصل شده و از طریق پروتکل امن SSL با سایت بانک ارتباط برقرار می کنند و فروشگاه اینترنتی آلتروپلاس ، هیچگونه دسترسی به اطلاعات حساب بانکی کاربران نخواهد داشت