GLC-LH-SMماژول فیبر نوری - نایب نت | تجهیزات شبکه ، سوئیچ سیسکو

GLC-LH-SMماژول فیبر نوری

GLC-LH-SMماژول فیبر نوری

190,000 تومان

Cisco GLC-LH-SM SFP Module

توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM یک قطعه سخت افزاری کاربردی و مورد نیاز شبکه می باشد که با سوئیچ هایی که از پورت Uplink فیبرنوری استفاده می کنند، سازگاری دارد. این مدل از SFP ماژول می تواند انواع مختلف سوئیچ های سیسکو را پشتیبانی کند. این قطعه سخت افزاری به راحتی به سوئیچ ها متصل می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود در سرعت، نوع پورت و هزینه، ماژول خود را خریداری کنید و پهنای باند خود را ارتقا دهید. کانکتورهای ماژول فیبر نوری Cisco متفاوت است برخی از آن ها از کانکتور RJ45 استفاده می کنند و برخی دیگر از کانکتور LC, SC بهره می برند. این مدل از ماژول سیسکو با کانکتور LC ساخته شده است که نسبت به کانکتورهای SC کوچکتر است.

ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM

 

تبادل اطلاعات در ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM :

نوع فیبر به کار رفته در این قطعه از نوع MMF می باشد که سرعتی برابر با 1000BASE-LX/LH دارد. این مدل از SFP ماژول با طول موج میانگین 1310nm داده ها را دریافت و ارسال می کند که کمترین طول موج آن برابر با 1260nm و بیشترین طول موج آن برابر با 1355nm می باشد. پردازنده به کار رفته در این ماژول فیبر نوری در حجم 62.5 میکرومتر طراحی شده است که از توان بالایی بهره می برد و از قدرت ارسال 3 تا 9.5 dBm و قدرت دریافت 3 تا 20 dBm بهره می برد. دیتاهای ارسالی در این ماژول با سرعت بالایی و در پهنای باند 500 مگاهرتز منتقل می شود. این ماژول های SFP به راحتی به سوئیچ ها یا دستگاه هایی که دارای ورودی SFP ماژول هستند، مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و با وزن 75 گرم در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است.

Cisco GLC-LH-SM SFP Module

عملکرد ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SM :

ورودی های این قطعه سخت افزاری که دارای سرعت 1000Base-LX/LH هستند را می توانید در حالت های MultiMode و SingleMode استفاده کنید و با استاندارد IEEE 802.3z سازگاری دارد. زمانی که شما از ماژول فیبرنوری در حالت SingleMode استفاده می کنید می تواند تا فاصله حداکثر 10 کیلومتر را پشتیبانی کند، در صورتی که دار حالت MultiMode فقط تا فاصله 550 متر را ساپورت می کند. این سری از ماژول فیبر نوری با کابل های پچ کورد که دارای کانکتورهای PC یا UPC هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM :

  • ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • وزن : 75 گرم
  • نوع فیبر : MMF
  • پورت انتقال : 1000BASE-LX/LH
  • طول موج دریافت و ارسال : 1260 تا 1355 nm
  • میانگین طول موج : 1310nm
  • قدرت ارسال داده : 3 تا 9.5 dBm
  • قدرت دریافت داده : 3 تا 20 dBm
  • حجم هسته : 62.5 میکرومتر
  • پهنای باند کانال : 500MHz

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “GLC-LH-SMماژول فیبر نوری”

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: