۵ ۲SC-۲LC N۱۲۳.۴CLY۵ پچ کورد فیبرنوری نگزنس ۵ متری - نایب نت | تجهیزات شبکه ، سوئیچ سیسکو

۵ ۲SC-۲LC N۱۲۳.۴CLY۵ پچ کورد فیبرنوری نگزنس ۵ متری

۵ ۲SC-۲LC N۱۲۳.۴CLY۵ پچ کورد فیبرنوری نگزنس ۵ متری

90,000 تومان

Nexans LANmark-OF Patchcord Singlemode 3mm LSZH 2SC-2LC 5m

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری نگزنس با پارت نامبر N122.4CLY5 دارای دو عدد کانکتور داپلکس بوده که بر دو سر یک کابل فیبر نوری به طول 5 متر قرار گرفته اند. نوع کانکتورهای این پچ کورد فیبر نوری SC-LC بوده و رنگ آنها آبی می باشد. فیبر استفاده شده در این محصول سینگل مد است که میزان پالس کمتری را با توجه به پهنای باند کمتری که نسبت به مالتی مدها دارد، منتقل می کند.

سایر مشخصات پچ کورد فیبر نوری با روکش LSZH نگزنس N122.4CLY5 :

این پچ کورد فیبر نوری که به عنوان تجهیزات شبکه در بازار به فروش می رسد، از طراحی بر اساس اصول اتصال متقابل برخوردار بوده که نصب و راه اندازی را بهبود بخشیده است. از این محصول در اتصال ورک استیشن به پریز و پچ پنل به سوئیچ شبکه مورد استفاده قرار می گیرد.

Nexans LANmark-OF Patchcord Singlemode 3mm LSZH 2SC-2LC 5m.jpg

مشخصات پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC N123.4CLY5 5m

نوع کانکتور
SC-LC
ساختار کانکتور
داپلکس
نوع فیبر
سینگل مد
طول کابل
5
جنس روکش کابل
LSZH
رنگ روکش کابل
زرد
رنگ کانکتور
آبی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “۵ ۲SC-۲LC N۱۲۳.۴CLY۵ پچ کورد فیبرنوری نگزنس ۵ متری”

شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: